עיצוב לוגו בטכנולוגיית 3D – בתקציב נמוך תוכלו להאדיר את הלוגו שלכם.

היום זה כבר ידוע, אם בונים לוגו הוא חייב להיות מושלם! אחד כזה שיעשה לכם חשק להסתכל עליו.

בכתבה על עיצוב מיתוגי לעסקים כתבנו בהרחבה על כמה זה חשוב לבנות מיתוג נכון שיוכל לרוץ אתכם לאורך זמן. הבסיס למיתוג העסקי שלכם הוא הלוגו שייצג אתכם. שמהסתכלות קצרה הלקוחות שלכם יבינו מה בעצם אתם עושים. מה עומד מאחורי העסק שלכם, ומה תפקידכם בשוק.

לוגו הוא הסמל המסחרי של העסק שלך ותפקידו למתג אותך ולייצג אותך בתודעת הציבור. הוא זה שמסמל את האתר שלך, את החנות שלך, את עמוד הפייסבוק שלך וכמובן מטרתו לבדל אותך ממתחרייך. הוא בעצם סימן ההיכר העיקרי של העסק, והוא אף מהווה כלי מיתוג מרכזי בפרסומים.

הלוגו יופיע על כרטיסי ביקור, מכתבים, מעטפות, על המוצרים ואריזות, על שילוט, פרסומות, וקרוב לוודאי שיצורף לכל מוצר פרסומי או יצרני של הגוף אליו הוא שייך. 

בכדי להקים מערך תדמיתי ושיווקי עבור העסק שלך על הלוגו להיות ייחודי, קליט ופשוט. המטרה היא לחרוט בזיכרון של הלקוח את סימן ההיכר הבלעדי של העסק שלך ובכך למתג את העסק כבלעדי. מטרתו של הלוגו היא בעיקר לגרום ללקוחות לזהות את העסק שלך או את המוצר שהם מחפשים בקלות. כאשר הלקוחות שלך יכירו את הלוגו שלך הם יהפכו נאמנים אליו ולמוצרי העסק.

אף על פי שעיצוב הלוגו תלוי רבות בתקציב שלך, מומלץ להשקיע בלוגו איכותי, מפני שהוא אחד המרכיבים החזותיים העיקריים של העסק ובעזרתו תוכלו לבנות את המיתוג מהשלב הראשוני ואף לפתח תדמית בעיני קהל הלקוחות שלכם. לוגו זול ולא מושקע עלול להשפיע לרעה על הרושם הראשוני שלקוח יקבל על החברה. ולכן לוגו איכותי, ייחודי ואטרקטיבי הוא הכרחי בכדי ללוות אותך שנים רבות ולפיכך שווה את ההשקעה.

בעידן בו רשת האינטרנט הפכה לזירת השיווק המרכזית, לוגו 3d הוא פיתוח עיצובי חדשני שייבדל אותך מהאחרים ויעניק לך כלי שיווקי בדמות סרטון אשר יהווה עבורך מקפצה לדור חדש של פרסום!!

זכרו: זה לא פשוט להיות פשוט 🙂

הכנו כמה סקיצות שיוכלו להמחיש לכם מה אפשר לעשות עם הלוגו שלכם.

דוגמא ראשונה- להכנת לוגו  3D

דוגמא נוספת עיצוב לוגו 3D

דוגמא נוספת עיצוב לוגו 3D

 

 

אז אם אתם מחפשים דרך חדשה למנף את העסק שלכם!
אנו מתחייבים שבתוך 48 שעות תקבל סרטון כזה לעסק שלך!
יצירת סרטוני תדמית מטורפים INTRO לוגו ב-3D

ועוד מגוון אפשרויות מתקדמות מבית אנשים מדיה.

Anashim Media משרד פרסום
לפרטים נוספים חייגו עכשיו —– 1599-50-70-60
להצטרפות להצלחה לחצו כאן —— http://anashim-media.co.il/
או בפייסבוק https://www.facebook.com/Anashim.Media

תגובות פייסבוק