הסיכום השבועי של השבוע הוא כשר לפסח, אז אין בעיה לקרוא אותו בחג, וגם אין גם חשש לאוכלי קטניות.

האמת שחשבנו שהשבוע, לקראת חג הפסח יבוא האביב החמים והנעים, אבל כנראה שאלוהים ישר שם על "טורבו". אז כפי שהיה בחוץ, גם ב"אנשים מדיה" היה חם במיוחד.

ביום ראשון, התחלנו את השבוע בעיצוב ומיתוג של עו"ד חן לביא הרוש, שרק לאחרונה הצטרפה לכוחותינו. חוץ מלוגו חדש וכרטיס ביקור מהמם גם הקמנו את עמוד הפייסבוק שלה. כמובן שלא עיגלנו פינות והכל נעשה כדת וכדין.

"יאללה צלם, התעייפה לי היד"

האופציה השניה

האופציה השניה

עוד באותו היום ביקשו מאיתנו באגודת הסטודנטים של מכללת סמי שמעון, לעצב להם מודעה לחג. צוות הסטודיו החרוץ, לקח עטים, חידד עפרונות, נזכר שהיום הכל במחשב, חיבר את העכבר, ועיצב להם מודעת "חג שמח" מהממת.

 

חג שמח מאגודת הסטודנטים

חג שמח מאגודת הסטודנטים

ביום שני השבוע, "עץ השדה" הביאו את סיפורו של יגאל. חלומו של יגאל היה לבנות כיסא נדנדה, שינציח את זכרו של אביו. בילדותו נהג יגאל לשבת עם אביו על כיסא נדנדה רעוע שהיה אצלם בגינה, ורצה להמשיך את המורשת גם עם ילדיו. כמובן שב"עץ השדה" שמחו מאוד לעזור בהגשמת החלום.

לקריאת הסיפור המלא של יגאל לחצו כאן

שניה לפני ספירת העומר רצינו להציג רגע של אהבה… הגיעו מרסל וניו והכניסו לנו קצת אווירה רומנטית. הרי נכנסים תיכף לתקופה נטולת חתונות אז לפחות שיישאר קצת טעם טוב.

כולנו זוכרים את רגעי ההתאהבות, הפרפרים בבטן והתרחבות הלב של אהבה אמיתית. במרסל מזכירים גם לאלה ששכחו.

 

"תראי, בלי להסתכל על המיתרים בכלל"

"תראי, בלי להסתכל על המיתרים בכלל"

ביום שלישי השבוע פרסמנו את פסטיבל היין שייערך במתחם התחנה בת"א. הפסטיבל ייערך ב 1-2 ביוני, וכולם מוזמנים להשלים את מה שהתחילו בליל הסדר.

כל היקבים המשובחים, יפרסו את עמדותיהם במתחם, ויספקו למבקרים חווית יינות טעימה ונעימה עם דוכני נשנושים וגבינות. אנחנו ממליצים בחום להגיע, ולחלוץ איזה בקבוק או שניים.

סאלוט !

סאלוט !

ביום שלישי גם עלתה לאוויר קרוסלת המבצעים המטורפים של אופטיקה בליסימה- פ"ת, שמביאה את מותגי המשקפיים הטובים בעולם במחירים שאפשר להסתנוור מהם.

רייבן, קבאלי, קררה, דיזל, ארמני ועוד- עומדים על הסטדנדים, ומחכים לראות את העיניים שלכם מקרוב. בנוסף, אופטיקה בליסימה מתמחה גם בעדשות מולטיפוקל ומשקפי ראיה שונים. אתם מוזמנים לקבל ייעוץ מקצועי והתאמה למשקף, שיראה לכם את החיים בורוד.

ביום רביעי העלנו לאינסטגרם מודעת משלוחים של האנריקוט בר עם הקרניים- הברברי. אחרי יומיים המודעה כבר הגיעה כמעט ל-1000 לייקים !

כנראה שפשוט קשה לעמוד בפיתוי של הפרנה עם פרוסות האנטריקוט בפנים. איך שיוצא החג, כדאי לכם לרוץ לשם 🙂

תראו כמה לייקים

תראו כמה לייקים

עוד באותו היום עלתה לאוויר הקרוסלה של "סופר ספא". סופר ספא הם חברה ששוחה בתחום בניית הבריכות, הרכבת ג'קוזי, סאונות, וכל האביזרים הנלווים לפינוק 🙂

הקרוסלה שעיצבנו להם מתמקדת בריהוט הגן המקסים והנוח שיש להם בארסנל… שייק קוקוס-פקאן מישהו?

וביום חמישי, לקראת החג הבעל"ט, עיצבנו לעסקים החמודים שלנו את הברכות לפסח. מה לא היה שם? מצות, כרפס, מרור, ביצה, ביצה רכה, ביצה קשה, ביצת קינדר. בקיצור, הכל.

הבאנו מדגם של כמה מהמודעות. הרי הן לפניכם:

תודה לכל מי שקרא עד הסוף… אין ספק שזה לא היה פשוט,

שיהיה חג שמח ומופלא לכל הקוראים, הלקוחות וכל עם ישראל… שנמשיך להיות חופשיים לעשות את מה שעושה לנו טוב

מכל צוות "אנשים מדיה" 🙂

תגובות פייסבוק