אנשים מדיה גאים לשתף פעולה עם חברת "סופר ספא". בשיתוף הפעולה הזה, בנינו לחברה תכנית שיווק ופרסום הכוללת שלט חוצות ענקי בכניסה לעיר, מודעות לעיתון, קמפיין דיגיטלי ממוקד ובניית עמודי נחיתה, לקבלת לקוחות פוטנציאליים.

סופר ספא

חברת סופר ספא הינה חברה מובילה וידועה בתחום תשתיות הספא לבית ולעסקים הפועלים בתחום. החברה גאה להיות ראש החץ של תרבות הספא המתפתחת בישראל, בסיפוק תשתיות ומתקני ספא. מג'קוזי, בריכות שחייה, סאונות ועוד, כל אלה בשירות התקנה ותיקונים ובליווי נאמן של כל לקוח לאורך שנות השימוש במוצרי החברה, ובקו מוצרים משלימים להעצמת חווית הספא ההוליסטית ושילוב פלטפורמות בידוריות טכנולוגיות בחוויית ההרגעות וההתחדשות. סופר ספא אחראית לכל מוצר המשווק ומותקן על ידה, ומתחזקת תדיר מלאי חלפים לכול מודל ומודל. ישנן גם אפשרויות שדרוג שונות ואף מוצרים המיוצרים על ידה והם פרי נסיונה רב השנים בתחום. אתם מוזמנים להכיר את הקטלוג הנרחב והגוון של החברה ולמצוא את הפתרון המושלם לצרכים שלכם.

שירות אדיב ומבוסס ניסיון

בהתקנת בריכה, ג'קוזי או סאונה סופר ספא משלבים תשתיות שונות כמו חשמל, מים וניקוז, בהתאמה למיקום המותקנים בחלל, תנאי השטח וכיוצא בזה. השילוב האידיאלי ממצה היטב את תנאי השטח, מתגבר על קשיים הנובעים מהתנאים הפיזיים כמו במקרים של התקנת ג'קוזי בגינה בטופוגרפיה לא קלה, ויוצר חיבור בטיחותי, והיגני בין התשתיות השונות ולכך דרוש לכם צוות מתקינים מורשה ואחראי. משפחת עובדי סופר ספא זוכה בהכשרות מקצועיות תכופות, בתנאים העסקה קבועים ובטוחים, ובהדרכות על כול חידוש בענף תוך התאמתו לחוקים והאקלים הישראלים. לכן תזכו לא רק במוצר מעולה אלא במוצר מעולה המשתלב באופן מושלם במרחב שלכם. אנו אחראים על כל מוצר שאנו משווקים, ואחראים להיות זמינים ומגיבים לכול לקוח שלנו. אנו מאמינים ששם טוב כשלנו נרכש עם עבודה פרפקציוניסטית ואכפתיות אמיתית ללקוח.

הדמיה של שלט החוצות

 

סופר ספא ואנשים מדיה

אצלנו ב"אנשים מדיה", הייתה שמחה גדולה כאשר בסופר ספא שלפו את הפרוספקט וביקשו מאיתנו לעצב להם שלט חוצות. שלט חוצות אמרנו? סליחה, זה יותר כמו בניין לרוחב. אז החלטנו לקפוץ למים של הג'קוזי, ולהתחיל במשימה. בחרנו את הפסיליטיז הכי מגניבים של סופר ספא ושמנו אותם במודעה אחת. הבחירה הייתה קשה כמובן, אבל זה מה שיצא בסוף.

השלט הענק עמד במרכז אורן בכניסה לעיר, ואין סיכוי שמישהו פספס אותו.

בנוסף לשלט, אנחנו עובדים עם סופר ספא על קמפיין פייסבוק שיכלול גרפיקות מהממות ונגיעות של מלל מדוייק. מה גם שאל הקמפיין יצטרפו דפי נחיתה מזמינים, בהם הלקוחות המעוניינים בשירות, ישאירו את הפרטים שלהם וסופר ספא יתנו במענה.

מה שנשאר זה לכוון את הזרמים של הג'קוזי לגב, להישען אחורה, לעצום עיניים ולחייך.

 

לעמוד הפייסבוק של סופר ספא, אתם מוזמנים ללחוץ כאן >>>"סופר ספא"

משרד הפרסום- אנשים מדיה

 

תגובות פייסבוק