תושבי באר שבע כועסים ובצדק על בר רפאלי, הדוגמנית המצליחה, שמגיעה היום (יום חמישי) לקניון הנגב, לרגל השקת הסניף החדש של רשת "אורבניקה" שבבעלותה, ולשם כך סוגרת את שערי החניון עבור מבקרים – וחמור מכך, עבור מאות עובדי הקניון, שייאלצו לחפש חניה ברחוב או להגיע בדרכים אחרות. אז בואו ותגלו מה ניהול עמוד יכול לעשות – באר שבע בפייסבוק .

תושבים נוספים ששמעו על סגירת החניון זעמו על ההחלטה. בעמוד "באר שבע בפייסבוק" כתבה בר אסייג, אחת מעובדות הקניון: "מקווה שלא יחסמו כבישים שמובילים לקניון, כי הרי זה מסוכן לנסוע באותו כביש עם פשוטי העם" וזכתה לעשרות שיתופים.

IMG-20160225-WA0004

לפני שבר מגיעה, היא דואגת לסגור את כל הפינות

 

ש', שהגיע לקניות בקניון, מצא את עצמו מסתובב מכניסה לכניסה בלי להבין מה קורה. "זה יצר פקקים בכל הכניסות", הוא אומר. "הסתובבתי בין 3 כניסות שהיו סגורות במשך חצי שעה, ולא הבנתי למה. הם אפילו לא הודיעו על הסגירה".
תושב אחר תוהה האם הדבר נעשה על-מנת ליצור רעש תקשורתי לפתיחה, כיוון שהקניון עצמו סובל מירידה משמעותית ונמשכת.

השערוריה המקומית תפסה כותרות בעיתוני הרכילות הארציים, ובכתבה של "פנאי פלוס" פרסמו את הפוסט של בר אסייג, כפי שפורסם בעמוד "באר שבע בפייסבוק". הפוסט זכה למאות לייקים, ולעשרות תגובות ושיתופים.
גם אתם מוזמנים לעקוב אחרי העמוד האינטרקטיבי, ולשתף בכל נושא הקשור לבירת הנגב.

wpp

פורצים את גבולות באר-שבע עם מעל 20,000 עוקבים!!

מקבוצת קניוני עזריאלי נמסר בתגובה: "בקניון עזריאלי הנגב החלו ההכנות לקראת אירוע פתיחה חגיגי של סניף אורבניקה שיתקיים הערב החל מ-18:30, במסגרתו ייערך הפנינג אליו הוזמן הקהל הרחב. במהלך האירוע ולפניו הקניון יהיה פתוח לפעילות כרגיל. משטרת באר-שבע הנחתה לסגור את מפלס החניה בו יתרחש האירוע בשעות הבוקר – מלבדו קיימים עוד שני מפלסי חניה בקניון עזריאלי הנגב".

אנחנו ב"אנשים מדיה" בכלל מרוצים מכך ש"באר שבע בפייסבוק" שלנו, שכבר עבר את ה-20,000 עוקבים(!) עושה חיל, ופורץ את גבולות עירנו. (טוב, ככה זה כשיודעים לנהל עמוד כמו שצריך…)
ואנחנו כבר יודעים מה ניהול עמוד יכול לעשות – באר שבע בפייסבוק

אם גם העסק שלכם מחפש פתרונות שיווק ופרסום – המקום שלכם איתנו.
כי עסקים עושים עם אנשים.

 

תגובות פייסבוק