חמישששי שמח לכולם !!!

הסיכום השבועי משודר השבוע בחסות מאמץ, יצירה והמון אהבה…

את השבוע התחלנו על גג האולם של marcelle venue , האולם עם הנוף הכי יפה בעיר. נשנשנו קצת מהבופה, השחלנו מעטפה ורקדנו עד אור הבוקר.

לא לשכוח דיאודורנט כן?
לא לשכוח דיאודורנט כן?

כשהגיע כבר הבוקר, התחשק לנו משהו מתוק אז קפצנו לממתקי אלי זול שיצאו במבצע היסטרי על קינדר בואנו… עד עכשיו נשאר לנו שוקולד על השפתיים. באלי זול אפשר למצוא את כל הממתקים הנוסטלגיים מהילדות, כולל צעצועים מגניבים ושווים לילדים, נחשים, בננות מגומי, ושאר סוכריות. אם אתם רוצים לפנק מישהו באריזה מתוקה מהחיים, זה המקום.

מבצע נוטף שוקולד של ממתקי אלי זוך
מבצע נוטף שוקולד של ממתקי אלי זול

אחרי שהעלנו קצת את רמת הסוכר, היינו זקוקים לאיזה צ'ייסר, בירה ונשנוש אז נסענו לפאב הסטודנטיאלי המהמם גולדה. נהננו מאווירה מחשמלת, אנשים יפים ובירות ללא תחתית.

אז אם בא לכם קצת להירגע מהמבחנים ולשחרר את המחשבות, אל תחשבו פעמיים.

אם רק גולדה הייתה רואה איזה פינוקים יש פה
אם רק גולדה הייתה רואה איזה פינוקים יש פה

אחרי יציאה כזאת חייבים קצת להירגע… בשביל זה יש את אילונה קליין, קוסמטיקאית פרא רפואית. אילונה השיקה השבוע במכון i care את טיפול הפנים החדשני מבית "חוה זינגבוים". הטיפול הוא באמצעות 3 מסיכות שונות שלכל אחת תפקיד אחר. זהו טיפול פורץ דרך בתחומו ואצל אילונה תוכלו לעשות אותו במחיר השקה מיוחד עד ה-8/3.

כל חוות הדעת אומרות שזה טיפול לפנים
כל חוות הדעת אומרות שזה טיפול לפנים

אחרי שנחנו והתפנקנו הגיע הזמן להרים את הקצב עם אירוע בקליק שמביא לכם את כל האקססוריס שחשבתם עליהם. אם זאת מסיבת רווקים, מסיבת רווקות או מסיבת עיתונאים, תוכלו למצוא שם את כל מה שירים את הערב גבוה גבוה.

בסך הכל קליק קטן…

אפילו החולצות יוצאות מבסוטיות
אפילו החולצות יוצאות מבסוטיות

אז זה היה הסיכום השבועי שלנו לשבוע האחרון… מאחלים לכם סוף שבוע מהסרטונים, מלא במשפחתיות, אהבה וטיולים.

מכולנו, באנשים מדיה 🙂

אם בא לכם להצטרף למשפחה זה פשוט לחצו

 

 

תגובות פייסבוק