היום יום חמישששששיייי… זמן לסיכום השבועי שלנו 🙂 והפעם הסיכום השבועי- מספר 9.

אז אחרי שקצת נרגענו מחג פורים וניגבנו את השפתיים מכל משלוחי המנות, השבוע חזרנו לשיגרה. הרבה עסקים, הרבה גרפיקות ומעט זמן.

את השבוע התחלנו בממתקי אלי-זול. החנות הכי זולה בעיר ממשיכה להביא לכם את המבצעים הכי שווים שיש. גם בכלי הכתיבה וגם בציוד המשרדי ממתקי אלי-זול הוכיחו שוב שלא שווה לחפש במקומות אחרים. יש להם הכל, ועוד.

אנחנו לקחנו כמה כלי כתיבה, שמנו בקלמר, נשנשנו סוכריות גומי והמשכנו.

אילונה קליין  הקוסמטיקאית הרפואית המקסימה, בחרה בפינצטה והרכיבה בשבילכן מבצע מהמם. חבילת פינוקים הכוללת לק ג'ל + טיפול פנים + גבות ושפם, ב-300 ש"ח במקום ב-400. המחיר לא פחות מפנק מהטיפול. מוזמנות לקבוע תור, ולהרגע על מיטת הטיפולים.

בינתיים, באולם האירועים מברוקה שמחה וצהלה… התאריכים לאירועי הקיץ נסגרים כמו עיסקאות של ענבל אור, ולכם יש עוד הזדמנות לתפוס את התאריכים האחרונים.

אם אתם זוג מאוהב שבחר נכון, נותרה לכם עוד בחירה אחת- אולם אירועים שיעשה לכם הרבה שמח. מברוקה בהחלט תספק לכם את זה.

את כן- סוכנות לביטוח כבר הכרנו לכם בעבר. אבל ידעתם שהם מנותני החסות להפועל ב"ש/בני שמעון? ביום רביעי אירחה הקבוצה את הפועל עפולה למשחק חשוב מאוד, וב"כן"

חילקו כרטיסים לאוהדים היקרים. אגב, המשחק הסתיים בניצחון ענק לאדומים שלנו ב- 28 הפרש!!! יאללה הפועל

ולסיום, אנחנו רוצים להכיר לכם שחקן חיזוק חדש- קבלו את "עץ השדה"!

עץ השדה הוא בית עסק לתכנון, עיצוב והקמת גינות. חלק ממה שיש לעץ השדה להציע זה בריכות נוי, גדרות, דקים, פרגולות , דשא סינטטי, תאורה, מערכות השקיה, מסלעות ועוד מוצרים המתבקשים על-ידי הלקוח. אין ספק שהעבודות שלהם מדהימות. כדאי להציץ.

בין היתר, נתבקשנו במשרד לעצב לעץ השדה לוגו חדש… הסטודיו שלנו עבד על כמה סקיצות ובסוף נבחרה אחת… כולן היו יפות אבל רק אחת זכתה 🙂

לנו לא נותר אלא לאחל לעץ השדה גדילה ופריחה… טפו טפו טפו

 

זהו, זה הכל להפעם… אנחנו היינו אנשים מדיה

שיהיה לכולם אחל'ה סופ"ש עם שמש בכיסים

 

 

 

תגובות פייסבוק