יום חמישי שמח לכולם ! הסיכום השבועי – מספר 8 למניינו 😉

ברוכים השבים לסיכום השבועי של ״אנשים מדיה״

השבוע באנשים מדיה היו לנו דברים שמחים וטובים, כמו שרק אדר יודע להביא.

את משלוח המנות שלנו אנחנו מתחילים עם הרבה כבוד למצטרף חדש לנבחרת-

פוטו אור המיתולוגי! בחנות הצילום הותיקה החליטו שבחג הפורים הקרוב, אף אחד לא ייצא בלי מזכרת. פוטו-אור הרכיבו חבילת צילום לפורים, הכוללת 6 תמונות בגודל 15•21 + אלבום פספרטו מיוחד לפורים+הגדלה 20•30 וכל זה ב-100 ש״ח בלבד. אז בפורים הקרוב יכולה להיות לכם אחלה מתנה לילדים, לסבים, להורים או לשכנים.

מאותו הז׳אנר, היה לנו את ״עידן הצילום״ שהשיק אפליקציה חדשה. האפליקציה נותנת למתחתנים החדשים ובעלי האירועים השונים, פלטפורמה נוחה ויעילה להרשמה והתרשמות מהצילומים הנהדרים ושאר השירותים. מוזמנים לצמצם זום ולהעיף מבט.

השבוע גם העלנו לפודיום את ״כן סוכנות לביטוח״ שנבחרו למועדון הסוכנים היוקרתי של קבוצת ״שלמה״ הגדולה בפעם השישית. בנוסף זכתה הסוכנות בפרס ה״גולדן קלאב״ של של החברה ״קש״. כבוד גדול!

אמרנו כבר בעבר- האנשים האלה טובים במה שהם עושים.

לקראת ההכנות לחג הפורים, הפאב המחשמל ״גולדה״ לבש את צבעוניו וגם גולדה מאיר בכבודה ובעצמה הצטרפה לחגיגה. ידענו שלאישה החזקה הזאת יש גם צדדים משוחררים. להזכירכם, הגולדה חוגגת את מסיבת הסיום שלה בקרוב, ובינתיים מזמינים אתכם לשבור את הבר במחירים שמרעידים את העיר.

והאחרון ברשימה הוא ״ממתקי אלי-זול״ האגדי, שם השיקו השבוע את הפרזנטור החדש שזכה לכינוי- ״זוללי״. בחנות הממתקים המטריפה העלו תחרות שבה החברים העלו שמות לדמות החדשה. מי שזכתה הייתה מורן אביסרור שזרקה את השם המדליק ״זוללי״. מורן יצאה עם מארז משלוחי מנות ממתקי אלי זול. כפי שנאמר-

״זוללי, זוללי.. זולל ולא יורד לי..״

עד כאן הסיכום השבועי שלנו. תודה לכל מי שקרא וגם למי שלא.

מאחלים לכולם חג פורים שמח, מבדח ומנצח!

שתהיה שבת שלום, שבת של מנוחה ומשפחה (סמיילי עם נשיקה או משהו )

תגובות פייסבוק