אז דיוויד בואי הלך לעולמו ועוד פרק של האח הגדול טחן לנו את המוח בשידור חי והעביר לנו את שעות הפנאי, אבל הדבר הכי מסקרן שקרה לנו בימים האחרונים היה יוסף!

גם אתם נתקלתם בימים האחרונים באחד הממים הכי מוזרים ברשת?

אי אפשר שלא להתאהב ביוסף/ או יוספה/ או שניהם. אז גם אנחנו במשרד הפרסום אנשים מדיה לומדים נימוסים מיוסף, ונהנים לרכוב על גל הפופולאריות שלו. נכון שהגרפיקה ממש לא קשה, אבל לפחות הזמנו אתכם להשתכר בגולדה בדרך קצת אחרת. אל תדאגו המחירים נשארים אותו דבר!! קרנבל ימי שני ורביעי ממשיך במלוא המרץ עם מחירים מצחיקים על בירות מהחבית…

אז מה זה בעצם יוסף אתם שואלים את עצמכם?

ביממה האחרונה כמעט שלא ניתן היה לפספס את הגיגיו של יוסף החכם, שמלמד את כולנו איך להתנהג – או יותר נכון איך לא להתנהג – בפייסבוק.

הוא יוסף נכנס לחיינו לפני כמה ימים, וכבר הפך לאושיית רשת משגשגת ולמודל לחיקוי בפוסטים רבים.

לא בכדי דף הפייסבוק "תהיה יוסף" הספיק לצבור מעל  50 אלף עוקבים תוך ארבעה ימים וכל פוסט זוכה לשיתופים, לייקים ותגובות רבות.

יוסף הוא דמות אנושית מצוירת בקווים פשוטים בשחור על גבי לבן, כאשר לצידו טקסט שמעביר ביקורת על אנשים מעצבנים מחיי היום יום ועל הפוסטים המעצבנים שכולנו שונאים לראות ברשת – החל מיחצ"ני מסיבות ובעלי מועדונים שמזמינים אותנו ליום ההולדת שלהם ונכנסים לנו לתוך החיים, ועד לרווק המשועמם שיושב מול הפייסבוק ושולח מה המצב? לחצי מהבנות ברשימה שלו באמצע הלילה.

למי שלא יודע ליוסף יש גם חברה כיאה לבחור נעים הליכות ומפורסם כמוהו- יוספה שמה. שלא פוסחת על האמהות שחופרות לכם בפיד עם תמונות של הילד שלהן או פרחות שעושים סימן וי עם הידיים מול המראה בשירותים.

מאיפה זה בא?

יוסף המקורי הוא בעצם עמוד פייסבוק באיטלקית בשם Sii come Bill, שהתחיל מישהו שנמאס לו מכל מיני פוסטים חרושים ומתחכמים. היום יש לו לא פחות מ400אלף עוקבים בעמוד, וגם למקבילו באנגלית be like bill כבר יש מספר עוקבים דומה.

 

 

 

תגובות פייסבוק